• Ново
Нулум Брук современа килим од областа Шаг, 4 '6', сина
zoom_in

Нулум Брук современа килим од областа Шаг, 4 '6', сина

DEN 749.28

Износ
check Во продавницата.

Запуштете се во мекото, кадифен чувство на овој пријатна килим. Современите елементи се дизајнирани да ги повлечат различните компоненти на вашата соба заедно без напор. Машински изработени во Турција од полипропилен за додадена издржливост и леснотија на грижа и чистење без стрес. nuloom brooke современа мека шраф под област Rugmachine Mademade in Turkeymaterial : 100% полипропилин -враќање : лизгање на јута : вметнати простории : спална соба, дневна соба за живеење.

Им се допаѓа и на купувачите..