• Ново
Озери Кујна И Настан Тајмер
zoom_in

Озери Кујна И Настан Тајмер

DEN 207.84

Износ
check Во продавницата.

Воведување На Озери Кујна И Настан Тајмер. Со можност за одбројување и броење, Кујната И Тајмерот За Настани Во Озери ви овозможуваат лесно да го следите времето за печење и готвење. Главен за добро искористената кујна и комплекс за замена вградени тајмери, Кујната Озери И Тајмерот За Настани обезбедуваат подобрен аларм за повеќе децибели за надминување на бучавата во позадина и голем ШИРОК АГОЛ НА гледање ЛЦД-екран со јасни цифри за подобрено растојание на гледање. Покрај печењето и готвењето, Тајмерот Озери се удвојува и како одлична стоперка за домашни задачи, спорт, вежбање и активности во училница. Испробан И тестиран, Тајмерот Озери е избран од училиштата Во Сан Диего и не бара комплицирано поставување или програмирање, со големи јасно означени копчиња минута, секунда и старт/стоп за интуитивно работење и корисна функција за броење пауза. Кујната И Тајмерот За Настани во Озери има магнетски грб што се прилепува на фрижидерот, држач за удар што може да се повлече за контра употреба и висечка кука, во најголема разновидност. Се активира преку едноставно копче за вклучување/исклучување и се напојува со 1 ааа батерија (вклучена). Прецизни тајмери за одбројување или одбројување за готвење, домашна задача, спорт, вежбање и активности во училница, со максимално време од 99 минути 59 секунди. Подобрениот аларм обезбедува повеќе децибели за надминување на бучавата во позадина. Голем лцд-екран со јасни цифри и широк агол на гледање за подобрено растојание за гледање. Разновидниот дизајн има магнетски грб што се прилепува на фрижидерот, држач за удар што може да се повлече за контра употреба и висечка кука. Не бара комплицирано поставување или програмирање, со големи јасно означени копчиња за минута, втора и старт/стоп за лесно ракување и корисна функција за броење паузи.

Им се допаѓа и на купувачите..