• Ново
Лументо Женски Дуксери Пуловер На Вратот На Екипажот Дуксер Со Принт Од Тиква Топол Скокач Врвови Со Долги Ракави Црн ХС
zoom_in

Лументо Женски Дуксери Пуловер На Вратот На Екипажот Дуксер Со Принт Од Тиква Топол Скокач Врвови Со Долги Ракави Црн ХС

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Дуксер За Ноќта На Вештерките, Есенски Есенски Скокачки Блузи, Тип На Пуловер На Пуловер Тип На Ракав : Печатење На Тиква/Дух : Бела, Жолта, Црвена, Сива, Црна, Портокалова (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 92,6% Полиестер 7,4% Спандекснеклин : Должина На Вратот На Екипажот : Долга Должина На Ракавот : Должина На Колковите Сезона : Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Модерен дизајн За печатење Тиква/духови За Ноќта на Вештерките е совршен за да одговара со вашите омилени хеланки, шорцеви, панталони, здолништа и сл. 2. Мек дуксер со одличен материјал, обезбедува целодневна удобност и топлина за претстојнатаumn и зима.3. Погоден за различни прилики : секојдневно, секојдневно носење, активност на отворено, состаноци, забави, работа, училиште, патување, одмор, основни итн. Содржина на пакетот : 1 х Женски Дуксер (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Дуксер За Ноќта на Вештерките Обични Врвови За Скокачи, Туники Со Долги Ракави Дуксери со Пуловер на Вратот на Екипажот. Материјал-92,6% Полиестер 7,4% Спандекс. Женскиот Пуловер Изработен Од Топла и Мека Лесна Ткаенина, Е Удобен Врв Што Прави Да се Чувствувате Добро за Кожата. Дизајн-Секојдневни Врвови, Отпечаток Од Тиква, Отпечатен Дух, Дуксери Со Долги Ракави, Пуловер, Опуштено Вклопување. Овие Обични Врвови Одат Совршено За Пролет, Aut и Зима. Повод-Погоден За Секојдневно, Трчање, Забава, Работа, Џогер, Состанок, Училиште, Спорт, Одмор или Секојдневно Секојдневно Носење, Тоа е Одлична Идеја За Подарок За Божиќ, За Празници. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Им се допаѓа и на купувачите..