• Ново
Дорман 927 - Задна Суспензија Стабилизатор бар За Специфични Кадилак Шевролет Гмц Модели, црна Одговара изберете: 2007-ШЕВРОЛЕТ ТАХО, 2007-ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ
zoom_in

Дорман 927 - Задна Суспензија Стабилизатор бар За Специфични Кадилак Шевролет Гмц Модели, црна Одговара изберете: 2007-ШЕВРОЛЕТ

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Оваа лента за стабилизатор на суспензијата, исто така наречена лента за нишање, одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналната лента за нишање на одредени возила за да се врати сигурното управување со возилото. Со завршница отпорна на корозија, вклучува хардвер за инсталација. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Идеална замена - оваа лента за нишање одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналниот дел на одредени години на возилото, марки и модели. Издржлива конструкција-оваа лента за нишање е изработена од квалитетни материјали со завршница отпорна на корозија. Економично решение-нуди оригинален квалитет на опремата по конкурентна цена. Тестиран квалитет - овој дел е подложен на тестирање за да се обезбеди квалитетно вклопување и долг работен век. Години на моделот на возилото овој дел одговара : КАДИЛАК ЕСКАЛАД ЕСВ : 2007, 2008, 2009, 2010 КАДИЛАК ЕСКАЛАД ЕКСТ : 2007, 2008, 2009, 2010 Кадилак Ескалад : 2007, 2008, 2009, 2010 Кадилак Ескалада : 2007, 2008, 2009, 2010, 2015, 2016 Шевролет Лавина : 2007, 2008, 2009, 2010чевролет Приградски 1500 : 2007, 2008, 2009, 2010 Шевролет Приградски : 2015 Шевролет Тахо : 2007, 2008, 2009, 2010, 2015 ГМЦ ЈУКОН ХЛ 1500 : 2007, 2008, 2009, 2010 ГМЦ ЈУКОН ХЛ : 2015 ГМЦ Јукон : 2007, 2008, 2009, 2010, 2015.

Им се допаѓа и на купувачите..