• Ново
Фејшел Паричник Случај За Samsung 5g, Магнетни Фолио Картичка Слотови Носителот Kickstand Премиум СТП Кожа Tpu Шокпроф Внатрешни Заштитни Случај [Рфид Блокирање], Црвено
zoom_in

Фејшел Паричник Случај За Samsung 5g, Магнетни Фолио Картичка Слотови Носителот Kickstand Премиум СТП Кожа Tpu Шокпроф Внатрешни

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

●Компатибилни Модели●овој случај е дизајниран специјално За Samsung Galaxy A33 5 G. Не е компатибилен со други модели. Издржлив Држач За Удар : Куќиште За Покривање На Држачот стп кожен капак со Стабилен држач за удар, ви овозможува да остварувате видео повици без раце, да читате или да гледате филмови, да ги ослободите рацете поефикасна работа. Со магнетно Затворање-Магнетно затворање за одржување затворено и заштитено. Слотови за картички и Прецизни Исечоци : оваа кожна футрола за паричник е дизајнирана специјално за вашиот нов паметен телефон, што овозможува целосен пристап до сите функции (С-Пенкало, копчиња, звучници, камери итн.). Кожениот преклопен капак со два слота за кредитни картички и поголем џеб за пари, без да мора да земете дополнителен паричник кога излегувате надвор. Целосна Заштита : апликацијата рфид технологија ефикасно ги штити сигналите и ги чува вашите safe информации безбедни. Кожната футрола со флип паричник може да ги покрие сите агли и да обезбеди одлична двослојна заштита на вашиот паметен телефон. Издржливата мека внатрешна обвивка на целото тело на ТПУ доаѓа со амортизиран раб отпорен на удари и го обезбедува вашиот телефон од капки и нерамнини. Висококвалитетни Материјали : Премиум капакот од синтетичка кожа го чува вашиот нов телефон од гребнатини и капки. Куќиштето за паричник специјално дизајнирано за вашиот телефон не е само класично и ретро, туку кожната футрола има удобно чувство и практичен дизајн. Кожената футрола е елегантна, луксузна и стилска кожна футрола во деловен стил. Пакет : . 1 x Капакот На Куќиштето на Мобилниот Телефон (Телефонот не е вклучен) целосна покриеност На телото на флип чантата на вашиот телефон може ефикасно да го заштити вашиот телефон. Функцијата штанд ги ослободува вашите раце додека читате, гледате филм итн. Тркалезните агли обезбедуваат удобно држење додека премиум стп кожата нуди мазна текстура. Материјалот ЗА блокирање НА РФИД се применува на овој држач за картички за фолио за да ги заштити вашите приватни информации во чиповите на вашите картички од крадење преку радио сигнали. Може да се користи како куќиште за паричник што може да содржи малку готовина и вашите различни картички како што се кредитна картичка, ЛИЧНА карта итн.

Им се допаѓа и на купувачите..