• Ново
Лиертер Соларни Фотоволтаични Ќелии Комбинатор Бо Еднонасочен Прекинувач Прекинувач Со Разводна Кутија
zoom_in

Лиертер Соларни Фотоволтаични Ќелии Комбинатор Бо Еднонасочен Прекинувач Прекинувач Со Разводна Кутија

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

карактеристика : класа На Заштита 65водоотпорен прекинувач преоптоварување заштита од краток спојп65 прекинувач на кола водоотпорна дистрибутивна кутија лесна за ракување и употреба 2-полен еднонасочен прекинувач ги штити л и Н полеспецификација : Моќност : 6А, 10А, 16А, 20А, 25А, 32А, 40А, 50А, 63А, 80А, 100А; 125 напон : dc400/dc440vsolar фотоволтаична фотоволтаична ќелија комбинаторска кутија dc минијатурен прекинувач прекинувач со спојна кутија вклучува : 1* комбинаторска Кутија lierteer СОЛАРНА ФОТОВОЛТАИЧНА ЌЕЛИЈА КОМБИНАТОРСКА КУТИЈА ПРЕКИНУВАЧ ЗА ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА СО РАЗВОДНА КУТИЈА. Лесен за инсталирање и сигурен за употреба. Цврст и издржлив, долг работен век. Ве молиме проверете ја описот пред да нарачате. Сите други во потреба ве молиме контактирајте со нас директно. Сосема нов и квалитетен.

Им се допаѓа и на купувачите..