• Ново
Чуда на нација девојки замав маица, големини 4- & плус
zoom_in

Чуда на нација девојки замав маица, големини 4- & плус

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Супер мек и супер кул. Овој врв на маица од Wonder Nation е одличен додаток на нејзината гардероба и нејзиниот обичен, опуштен изглед. Совршено за домашен стил и неделната ротација, овој замав е направен во удобна, четкана ткаенина. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Детали за назад. Докажано дете Тешко : Супер-мека четкана ткаенина за дополнителна удобност. Маица за замав со долг ракав на девојчињата од Wonder Nation.

Им се допаѓа и на купувачите..