• Ново
Малата Ѕвезда Бебе Девојка 3Pk спиење n Игра, Големина NB-9M
zoom_in

Малата Ѕвезда Бебе Девојка 3Pk спиење n Игра, Големина NB-9M

DEN 243.04

Износ
check Во продавницата.

Вашето дете ќе биде топло и пријатно облечено во сон со долги ракави н игра пижами. Сетот вклучува 2 целосен преден патент спиење n игра и 1 круг рамо предвремени меѓуножје спиење n игра-давајќи им 3 тимови за избор. Направено со најмек памук на планетата, во независни сертифицирани објекти Оеко-Текс. Совршен за лежење, играње или спиење. СУПЕР ЧЕШЛАН ПРИРОДЕН ПАМУК : Еколошки, природен финиш за супер мекост и помалку собирање. Екстра нежна за кожата на бебето. ЕТИЧКИ ПРОИЗВЕДЕНИ во фер трговија, одржлив и транспарентен синџир на снабдување. Sweatshop-слободен производствени капацитети. ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : Супер Чешлан Природен Памук одгледуван, преработен и произведен во сертифициран објект Оеко-Текс. ПРИЈАТЕЛСКИ ЗА БЕБИЊА : Дизајниран за лесно вклучување и исклучување и брзи промени на пелени, помалку собирање, етикетата без ознаки нема да ја изгребе нежната кожа на вашето бебе. Достапен ВО ЦЕЛОСНА должина ЈКК патент со штитник за патент и јазиче за прицврстување за заштита од стискање и гребење, или прилепувања без Никел на армирани панели или деколте што може да се прошири. Стилот на стапалата ги одржува стапалата на вашето бебе топли и здрави, со нашата најмека ткаенина за удобен добар сон. ФУНКЦИОНАЛНО : Квалитетна безбедност шиењето на внатрешноста на стапалото ги штити прстите од лабави нишки. Малку Ѕвезда Спиење n Игра сет вклучува 2 целосна пред поштенски сон n игра и 1 круг рамо предвремени препоните спиење n игра. Спиј n игра функција полн преден патент со безбедносно јазиче или предвремени меѓуножје за лесно вклучување и исклучување. Оеко-Текс Сертифициран. 100% Чист Памук. Машинско перење и сушење.

Им се допаѓа и на купувачите..