• Ново
Време и Тру женски графички мета со кратки ракави
zoom_in

Време и Тру женски графички мета со кратки ракави

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Тоа е само графичка маица на рокенрол, и ми се допаѓа! Време е да воведете свежа нова графичка маица во вашата гардероба. Со класичен екипаж, опуштено вклопување и удобна измислица оваа графичка маица на Пинк Флојд од Time & Tru ќе го комплетира вашиот изглед на секојдневно. Пар со омилените дното на изборот и бидете подготвени да го погодите градот. Време и време женски розов Флојд краток SL. 60% памук / 40% полиестерски дрес, машина за перење. Графички дизајн во мек гроздобер екран печатење.

Им се допаѓа и на купувачите..