• Ново
Женски Врвови Женски Модни Обични Ракави Против Вратот Печатени Копчиња Маици Блузи
zoom_in

Женски Врвови Женски Модни Обични Ракави Против Вратот Печатени Копчиња Маици Блузи

DEN 367.84

Износ
check Во продавницата.

Женски Врвови Женски Модни Обични Ракави Против Вратот Печатени Копчиња Маици Врвови. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестерколори : Розова,Сина,Сива,Бела,Какизизе : С,М,Л,ХЛ,ХХЛ,ХХХХЛ,Ххххххлслс Должина На Ракавот : Без Ракави Деколте : В Шема На Вратот : Печатена/Цврстина : Тинстил : Слободно Време,Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, Вклучен Пакет за патување : 1 Компјутер Женска Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. "УДОБНА ТКАЕНИНА : " Овие Женски Летни Врвови Се Изработени од Полиестер,Извонредноста во изработката прави симпатичен изглед,покажува добра фигура. "СТИЛСКИ ДИЗАЈН : " Женски Врвови Женски Модни Секојдневни Ракави Против Вратот Печатени Копчиња Маици Врвови. "ШАРМАНТНО НАСЕКАДЕ : " Совршени женски врвови за забава,секојдневна, плажа, клуб, дневна и летна облека. "СИТЕ НАТПРЕВАР : " Одлично е да се комбинираат со слаби фармерки, хеланки,шорцеви или слаби фармерки. "НЕГА НА ОБЛЕКА : " Препорачано миење раце. машина за перење. наредени сува. Ве молиме погледнете ја сликата на табелата со големини на последната слика пред да нарачате.

Им се допаѓа и на купувачите..