• Ново
Блажена девојка маица за момчиња момче - не е десно - Корал Хедер - Среден
zoom_in

Блажена девојка маица за момчиња момче - не е десно - Корал Хедер - Среден

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Направете смела изјава за вера во оваа маица „не е во ред“ блажена маица за девојчиња во Корал Хедер. Исус умре за сите нас, а не затоа што го заслужуваме тоа, туку затоа што Бог нè сака толку многу, тој го испрати Исус на крстот, за да нè спаси од гревот. Loveубовта на Господ кон нас е извонредна, чудесна и вреди да се зборува! Исус сака да има личен однос со секое од Божјото деца, а обичниот разговор со вас може да има вечно влијание врз нечиј живот. Споделете ја добрата вест за Исус, раскажувајќи им на другите неговата приказна и споделувајќи ја вашата вера кога ќе се појави можноста. 50% ринг-памук/50% полиестер, 4,3 мл . полу-опремени. 5/8 "плетена јака од ребра. Кратки ракави на ракави. Запрни врати и рамо на рамо.

Им се допаѓа и на купувачите..