• Ново
Маица со кратки ракави на Климентин со кратки ракави со кратки ракави
zoom_in

Маица со кратки ракави на Климентин со кратки ракави со кратки ракави

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои. Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошули остануваат да изгледаат толку свежи и толку чисто време за време на миење по миењето. Фун и ирелевантно- подгответе се за пролет/лето мода со овие уникатни забавни бои што изгледаат одлично на сонце или на плажа со пријатели. Mirtенска маица со кратки ракави на Климентин Jerseyерси.

Им се допаѓа и на купувачите..