• Ново
Женски Летен Врв, Лабава Маица За Дишење Што Може Да Се Пере Во Машина За Секојдневно Носење Сива Сина XXL
zoom_in

Женски Летен Врв, Лабава Маица За Дишење Што Може Да Се Пере Во Машина За Секојдневно Носење Сива Сина XXL

DEN 271.20

Износ
check Во продавницата.

Женски Летен Врв, Машина За Перење Дише 3/4 Ракав Лабава Маица За Секојдневно Носење Сиво Сина Ххлспецификација : Тип На Артикал : Женски Летен Топматеријал : 100% перење полиестерски влакна : Карактеристики На машинско Перење : ткаенината е пријателска за кожата и дише. Одлично за жешки летни деновикарактеристики : женски врв, свечен, секојдневен, женски врв од 3/4 ракави, летна Маица, тркалезен врат, основна Маица, обична боја,симпатичен врв, лабаво вклопување, женски ракав за куклипогодна Пригода : Симпатичен врв за жени, погоден за многу прилики. Одлично за секојдневно секојдневно носење, спорт, патување, трчање, домашна облека, канцеларија, план за викенд, одмор, забава, клуб, состаноци, шопинг, совпаѓање со училиштата : женската основна Маица може лесно да се спои со панталони, панталони, шорцеви во пролет, лето, fall. Удобна и елегантна кошула за вас големина : С : САД : 4, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8, ЕУ : 34, Должина : 64см/25.20 инчи, Биста : 100см/39.37 инчи, Должина На Ракавот : 43см/16.93 инм : САД : 6, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10, ЕУ : 36, Должина : 65см/25.59 инчи, Биста : 104см/40.94 инчи, Должина На Ракавот : 44cm/17.32 inl : САД : 8, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12, ЕУ : 38, Должина : 66cm/25.98 во, Биста : 108cm/42.52 во, Ракав Должина : 45cm/17.72 inxl : САД : 10, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14, еу : 40, должина : 67cm/26.38 Во, биста : 112cm/44.09 Во, должина на ракавот : 46см/18.11 ИНКСХЛ : САД : 12, велика британија : 16, еу : 42, должина : 68см/26.77 инчи, биста : 116см/45.67 инчи, должина на ракавот : 47см/18.50 ВО ПАКЕТ ЛИСТА : 1 х женски летен врвен уникатен Дизајн : овој врв е дизајн во 3/4 ракав за кукли, тркалезен врат, обична боја, лабаво вклопување, Што е Симпатично И секојдневен, исто така погоден за свечена пригода. Пријателски За кожата И Дише : женскиот врв е изработен од 100% полиестерска ткаенина, која е пријателска за кожата и дише, совршена за топло лето. Машина За Перење : Оваа Маица може да се пере во машина, не грижете се да бидете оштетени од машината за перење, намалувајќи ја маката при миење раце и може брзо да се исуши.

Им се допаѓа и на купувачите..