• Ново
Унизе Преголема Маичка-Виолетова
zoom_in

Унизе Преголема Маичка-Виолетова

DEN 244.80

Износ
check Во продавницата.

Не само што оваа маичка извикува извонредност, туку е и специјално дизајнирана да ве држи во движење. Се одликува со преголем изглед, стилски шевови, измиена киселина и изработена со премиум 100% памук.Тешка Памучна Преголема Фитдроп Раменакиселина Влага за Миење-фитилкуп вратот удобно АФ!Верно на големината, но препорачуваме да ја зголемите големината за преголемиот изглед. Моделот носи XL и е 180 фунти, 5"10. Унисекс Преголема Маичка-Виолетова.

Им се допаѓа и на купувачите..