• Ново
Маицата за пионерска жена со кратки ракави, жени
zoom_in

Маицата за пионерска жена со кратки ракави, жени

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Полн со женски шарм, маицата на вратот на пионерската жена е ништо друго освен основна. Одликувајќи се со тонски преден вез и деликатна облека на очите, оваа маичка става романтичен вртеж на која било облека. Подолгата должина на туника и нерамна ајкула се совршени со потенок панталони или шорцеви. Исклучиво на. Материјал : 100% рајон ексклузивно за декорација. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Тонски вез на предната страна; трим на очите; нерамна ајкулална полите; 26,5 ”долг. Маица за исечоци на очите за жени од пионерската жена. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на потписот на Ри Драмонд и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

Им се допаѓа и на купувачите..