• Ново
Маица За Вратот На Екипажот Во Национален Стил На Хаити, Зашиена Боемска Печатена Пуловер Салонска Облека Со Долги Ракави Цветна Маица За Печатење
zoom_in

Маица За Вратот На Екипажот Во Национален Стил На Хаити, Зашиена Боемска Печатена Пуловер Салонска Облека Со Долги Ракави Цветна

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Лабави Врвови, Жени Обична Маица, Тип На Тептер Со Долги Ракави : Цветен Принт, Национален Стил, Боемски Печатенбојка : Зелена, Црвена Роза, Сина Паун, Црвена Вино (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : Екипаж должина на ѓердан : Должина На Колковите Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut,Fall,Зима,Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Маичката Е Дизајнирана со Цветен Принт, Национален Стил и Врат на Екипажот, Што е Модерно И Шик3. Карактеристика : Женска Лабава Маичка, Женска Боемска Печатена Маичка Блуза, Женски Надуени Ракави Туника Врвови4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Блузи, Есенска Есенска Туника Блуза Кошула, Основни Блузи, Маица Со Долги Ракави. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Женски Лабави Врвови За Паѓање, Блуза Од Шифон маица Од Вратот на Екипажот, Секојдневни Кошули Со Цветни Принтови Со Долги Ракави, Трендовски и Шик. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Им се допаѓа и на купувачите..