• Ново
Маица за време и време на време на женски пом со кратки ракави
zoom_in

Маица за време и време на време на женски пом со кратки ракави

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Пом-пом-чипка за чипка го ажурира овој обичен мета од време и го додава женската талент во вашиот секојдневен ансамбл. Исклучиво на. Материјал : 52% постелнина/48% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки. Џебови : Ништо. Карактеристики : малку чиста; пом-помска чипка. Кошула од време и вистинито.

Им се допаѓа и на купувачите..