• Ново
Плус Големина Блузи За Жени Мода Лабава Долги Ракави Неправилно Печатење V Вратот Копче Маица Врвот
zoom_in

Плус Големина Блузи За Жени Мода Лабава Долги Ракави Неправилно Печатење V Вратот Копче Маица Врвот

DEN 156.64

Износ
check Во продавницата.

Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 98см/38.58" Должина : 66см/25.98" Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 САД : 6 БИСТА : 102см/40.16" Должина : 67см/26.38" Големина : Л ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 САД : 8 БИСТА : 108см/42.52" Должина : 68см/26.77" големина : XL ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Сад : 10 биста : 116cm/45.67" должина : 69cm/27.17" ГОЛЕМИНА : XXL ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 Еу : 42 сад : 12cm : 122cm/48.03" должина : 70cm/27.56" ГОЛЕМИНА : XXXL Велика Британија : 18 еу : 44 сад : 14 биста : 128cm/50.39" должина : 71 CM/27.95" големина : Xxxxl велика британија : 20 еу : 46 сад : 16 биста : 134cm/52.76" ДОЛЖИНА : 72 CM/28.35" големина : xxxxxl велика Британија : 22 еу : 48 сад : 18 биста : 140 CM/55.12" должина : 73cm/28.74" жените мода лабава Долги ракави неправилно печатење v МАИЦА СО КОПЧЕ за вратот КАРАКТЕРИСТИКИ : фокусирајте се На Создавање прифатлива и долготрајна секојдневна облека за Жени или мажи. Нашиот Дизајн Е Природен, Не Слепо Следејќи Го Популарниот, Но Секогаш Модерен.Ве молиме изберете ја вашата вистинска големина според табелата со големини подолу : секојдневно направено подобро : ги слушаме клиентите и добро-секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност за секојдневно облекување, активности на отворено, клуб, забава, одмор, вокација, училиште, работа и сл.Тенок Фит, Ве Прави поубави, модни и секси.Жените Мода Лабава Долги Ракави Неправилно Печатење V Копче За Вратот Маица Топматеријал : полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 260gpackage големина : 30x25x3cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Size UKEUUSBust Length S834498cm/38.58"66cm/25.98"M10366102cm/40.16"67cm/26.38"L12388108cm/42.52"68cm/26.77"XL144010116cm/45.67"69cm/27.17"XXL164212122cm/48.03"70cm/27.56"XXXL184414128cm/50.39"71cm/27.95"XXXXL204616134cm/52.76"72cm/28.35"XXXXXL224818140cm/55.12"73cm/28.74"Size : SUK : 8 EU : 34 US : 4 Bust : 98cm/38.58"Length : 66cm/25.98"Size : MUK : 10 EU : 36 US : 6 Bust : 102cm/40.16"Length : 67cm/26.38"Size : LUK : 12 EU : 38 US : 8 Bust : 108cm/42.52"Length : 68cm/26.77"Size : XLUK : 14 EU : 40 US : 10 Bust : 116cm/45.67"Length : 69cm/27.17"Size : XXLUK : 16 EU : 42 US : 12 Bust : 122cm/48.03"Length : 70cm/27.56"Size : XXXLUK : 18 EU : 44 US : 14 Bust : 128cm/50.39"Length : 71cm/27.95"Size : XXXXLUK : 20 EU : 46 US : 16 Bust : 134cm/52.76"Length : 72cm/28.35"Size : XXXXXLUK : 22 EU : 48 US : 18 Bust : 140cm/55.12"Length : 73cm/28.74" Плус Големина Врвови За Жени. Женска Мода.

Им се допаѓа и на купувачите..