• Ново
Кошули од возидаза За Женски Женски Летни Лабави Слободни Печатени Маици Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Врвови Летни Врвови За Жени
zoom_in

Кошули од возидаза За Женски Женски Летни Лабави Слободни Печатени Маици Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Врвови Летни Врвови

DEN 319.84

Износ
check Во продавницата.

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.За Големината : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД : САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22 "Должина : 63см/24.80 " Ракав : 18см/7.09" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80 "Должина : 64см/25.20 " Ракав : 19см/7.48" . Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Должина : 65см/25.59 " Ракав : 20см/7.87" . Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104cm/40.94 "Должина : 66cm/25.98 " Ракав : 21cm/8.27" . Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 108cm/42.52 "Должина : 67cm/26.38 " Ракав : 22cm/8.66" . Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 112cm/44.09 "Должина : 68cm/26.77 " Ракав : 23cm/9.06" . Големина : XXXXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 116cm/45.67 "Должина : 69cm/27.17" Ракав : 23.5 cm/9.25" . Големина : XXXXXL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 120cm/47.24 "Должина : 70cm/27.56" Ракав : 24cm/9.45 " Женско Лето Лабава Слободно Време Печатени V-Јака Краток Ракав Маица Блузи. Карактеристики : Силуета : Лабава. Женски Врвови Зелени Врвови За Жени врвови за жени плус големина врвови за жени излегување блузи за жени летни врвови за жени резервоар за жени врвови за вежбање за жени за жени.

Им се допаѓа и на купувачите..