• Ново
Teенски разговор за спиење
zoom_in

Teенски разговор за спиење

DEN 207.84

Износ
check Во продавницата.

Останете удобни цела ноќ со оваа симпатична женска кошула за спиење од тајни богатства. Направено од супер-мека и лесна мешавина од рајон, оваа маица ќе ве одржува пријатно без да бидете затнат или рестриктивни. Широк спектар на предни графики се достапни за да одговараат на вашето расположение, додека внатрешниот е без ознака за дополнителна удобност. Збир на кратки ракави и заоблен полите ја комплетираат оваа кошула за пижама, која е достапна во разновидни стилови, како и во големини S-3 X, и е одлично за спиење и лежење низ куќата. Тајните богатства најважни работи за жени за спиење на жените : 95% рајон, 5% спандекс. Кошула за спиење. Став графички однапред. Кратки ракави. Деколте со ребрести лажички. Внатрешно означување. Заоблен полите. Достапно во разновидни стилови. Достапно во големини S-3 X. Машинско миење ладно, внатре надвор, нежен циклус, со слични бои, само белило што не е хлор, кога е потребно, сува суво ниско, отстранете го навремено, железо на најниско поставување колку што е потребно, железо на обратно.

Им се допаѓа и на купувачите..