• Ново
Женски Летна Маица V-Вратот Цветни Кратки Ракави Пуловер Врвови Зелена 3XL
zoom_in

Женски Летна Маица V-Вратот Цветни Кратки Ракави Пуловер Врвови Зелена 3XL

DEN 280.16

Износ
check Во продавницата.

KAZXD Womens 2023 Летна Маица V-Вратот Цветни Кратки Ракави Пуловер Врвови Зелени 3 XL. *Ве Молиме,Не Само Упатете го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 97% Полиестер, 3% Spandex Colors : Green Size : 3xls Ракав Должина : Краток Ракав Деколте : V-Deckpattern : Цветни Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европа, Dolman Season : Пролет, Summer Occasion : Семејство, Одмор, Работа, Вработување, Патување Пакет вклучени : 1 Компјутер Жените Маица. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. [Мода-Едноставен Дизајн] : овој моден врв со убава покриеност во украсот на полите стомакот и долниот дел за да ве доведе во подобра форма. Должината на кошулата е совршена за фармерки!. Материјал : Овие Женски Врвови се направени од Мек И дише Полиестер со растеглив, обезбедувајќи удобност и издржливост за секојдневно носење. [ Натпревар И Пригода] : Секојдневен / Забава/Шопинг/Работа/Спиење/Надвор/Дома/Свадба/Шопинг/Одмор стил. Одлично е со слаби фармерки или хеланки, палто, здолниште, јакна или пар јога панталони. [Големина] : Ве Молиме погледнете ја "Табелата Со Големини" на левата слика. [Различен Избор] : Обична Супер Удобна Лабава Туника, има повеќе бои и големини достапни за вашиот избор.

Им се допаѓа и на купувачите..