• Ново
Женски Лето Плус Големина V Вратот Кратки Ракави Врвови Лабава Печатени Возбуда Туника Маици Вино Л
zoom_in

Женски Лето Плус Големина V Вратот Кратки Ракави Врвови Лабава Печатени Возбуда Туника Маици Вино Л

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

КОПЧЕТО Е посветено на обезбедување квалитетни производи. Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, избираме висококвалитетни ткаенини за дизајнирање облека и им обезбедуваме на клиентите најдобра услуга. Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекс Бои : Црвена,Вино,Сина,Сива,Жолта Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL,XXXXL,XXXXL Должина На Ракавот : Деколте Со Кратки Ракави : V Шема На Вратот : Печатена Дебелина : Тенки Карактеристики : Женски Врвови; Женски Летни Врвови; Кошули За Жени; Стил На Резервоарот : Секојдневна Сезона : Пролет; Лето; Есенска Пригода : Плажа, Одмор, патување, Работа, Одмор, Секојдневно Секојдневно, Вклучен Канцелариски Пакет : 1 Компјутер Женски Врвови Материјал : Женските Врвови Се Изработени Од Удобен И МЕК 95% ПОЛИЕСТЕР,5% СПАНДЕКС МАТЕРИЈАЛ. Опуштените и удобни блузи со добро растегливи ве прават попријатни и пријатни. Карактеристики : жени 2023 лето плус големина краток ракав v вратот печатени врвови повик лабава возбуда туника удобност половината кратки маици. Женските врвови можат да одговараат со високи потпетици, патики или сандали за трендовски изглед. Прилика : оваа облека погодна и за внатрешни и за надворешни работи и за создавање секојдневен стил. Можете да носите на работа, спорт, одмор, забава, одмори, патувања и други прилики.Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме со ладна вода. Не користете белило. Немојте да се исушите. Забелешка : ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме од срце.

Им се допаѓа и на купувачите..