• Ново
Маица за кратки ракави за кратки ракави за жени во Авиа
zoom_in

Маица за кратки ракави за кратки ракави за жени во Авиа

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Совршено за утринското патување или вашата следна студио класа, оваа стилска мета доаѓа во ткаенина со високи перформанси со изглед и чувство на памук плете што се чувствува како сон. Детали во форма на лале со облик на грмушка што се обвиткува на предниот дел додава женственост и проток. Другите паметни карактеристики вклучуваат удобни ракави на Раглан и класично деколте на екипажот. Детали во форма на лале за дополнителен проток; детали за исечоци од мрежа нуди стилски изглед и додадена вентилација; удобни ракави на Раглан; класичен деколте на екипажот; ткаенина со високи перформанси со изгледот на ткаенината : 94% полиестер, 6% спандекс.

Им се допаѓа и на купувачите..