• Ново
Женски Врвови Модни Жени Лабава Јака Патент V - Вратот Роза Печатење Долг Ракав Обична Маица
zoom_in

Женски Врвови Модни Жени Лабава Јака Патент V - Вратот Роза Печатење Долг Ракав Обична Маица

DEN 360.00

Износ
check Во продавницата.

Мода Женски Лабава Јака Патент V - Вратот Роза Печатење Со Долги Ракави Обична Маица Мода Женски Лабав Врат Патент V Вратот Роза Печатење Долги Ракави Обични Врвови На Маици ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака.Детали за предметот Пол : женскиматеријал : Полиестерлонга : Обична Јака : V Тип на шема На вратот : Стил На Печатење : Мода, Секојдневна Карактеристика : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив за вашата секојдневна мода ве прави попривлечнисовршени за забави, секојдневно, плажа!Вклучен пакет1 КОМПЈУТЕР маици со големина на кошули ракав на рамената Length Length S98cm/38.58"37cm/14.57"18cm/7.09"70cm/27.56"M102cm/40.16"38cm/14.96"19cm/7.48"71cm/27.95"L108cm/42.52"39cm/15.35"20cm/7.87"72cm/28.35"XL114cm/44.88"40cm/15.75"21cm/8.27"73cm/28.74"2 XL120cm/47.24"41cm/16.14"22cm/8.66"74cm/29.13"3 XL126cm/49.61"42cm/16.54"23cm/9.06"75cm/29.53"4 XL132cm/51.97"43cm/16.93"24cm/9.45"76cm/29.92"5 XL138cm/54.33"44cm/17.32"25cm/9.84"77cm/30.31" Големина : SBust : 98cm/38.58"Рамо : 37cm/14.57"Должина На Ракавот : 18cm/7.09"Должина : 70cm/27.56"Големина : MBust : 102cm/40.16"Рамо : 38cm/14.96"Должина На Ракавот : 19cm/7.48"Должина : 71cm/27.95"Големина : LBust : 108см/42.52"рамо : 39см/15.35"должина на ракавот : 20см/7.87"должина : 72см/28.35"големина : xlbust : 114см/44.88"рамо : 40см/15.75"должина на ракавот : 21см/8.27"должина : 73см/28.74"големина : 2xlbust : 120см/47,24"рамо : 41см/16,14"должина на ракавот : 22см/8,66"должина : 74см/29,13"големина : 3хлбуст : 126см/49,61"рамо : 42см/16,54"должина на ракавот : 23см/9,06"должина : 75см/29,53"големина : 4хлбуст : 132см/51,97"рамо : 43см/16,93"должина на ракавот : 24см/9,45"должина : 76см/29,92"големина : 5хлбуст : 138см/54,33"рамо : 44см/17,32"должина на ракавот : 25см/9,84"должина : 77см/30,31" табела со големини : Женските Маици се лесни, меки и дишат, Поудобни за носење, основни женски врвови изработени од Ткаенина што дише, Ви даваат релаксирачко чувство. Quest DESIGN q : овие маици со кратки ракави за жени со елегантен изглед на v вратот, женски врвови со детали за ракавите со ливчиња, прават да изгледате пообично и шик. Ќе имате прекрасно расположение и во лето додека ги носите слатките обични блузи кошули. €КАРАКТЕРИСТИКИ : женски блузи, v маици за вратот за жени, основни блузи за жени, женски маици со кратки ракави, летни блузи за жени, блузи за жени секојдневни, секојдневни летни женски кошули, лабави маици, ласкава женска облека за да се скрие стомакот. €Натпревар q : можете да ги спарите овие женски маици под јакна, со фармерки, хеланки или здолниште во пролет, лето, fall и зима. Женските летни врвови, исто така, можат да се вратат во секојдневниот живот со тоа што ќе го напикаат со фармерки. Гардероба што мора да ја имате!. ®ПРИЛИКА : женски маици облечени секојдневно е совршено за секојдневен стил, работна канцеларија, домашна облека, работа дома, секојдневна облека или забава, ноќно излегување, излегување, враќање на училиште, патување и на отворено, секојдневно носење во пролет/лето /umn.

Им се допаѓа и на купувачите..