• Ново
Женски отпад да потоне печатен течен резервоар за проток
zoom_in

Женски отпад да потоне печатен течен резервоар за проток

DEN 255.20

Износ
check Во продавницата.

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои. Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошули остануваат да изгледаат толку свежи и толку чисто време за време на миење по миењето. Фун и ирелевантно- подгответе се за пролет/лето мода со овие уникатни забавни бои што изгледаат одлично на сонце или на плажа со пријатели. Clementените од Климентин одбиваат да потонат печатен резервоар за проток.

Им се допаѓа и на купувачите..