• Ново
Графичка Америка со кратки ракави за графички екипаж за вратот на вратот
zoom_in

Графичка Америка со кратки ракави за графички екипаж за вратот на вратот

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Покажете ја вашата хумористична страна со оваа женска графичка графичка тема. Одличен дизајн на маица за салата, јога, плажа, работа или секојдневно носење. Гордо прикажете го вашиот раширен став или дајте го како совршен подарок за роденден или Божиќ. Оваа висококвалитетна маица за кратки ракави дами е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично без разлика каде ќе ја земете! Совршен дизајн на маица за салата, јога, плажа, работа или секојдневно носење . Нашата облека инспирирана од еден легер покажува кул и свеж стил на трендовски обичен обичен облека . Изберете ги омилените цитати за маици и подобрете ја гардеробата . 100% памук . печатено во САД.

Им се допаѓа и на купувачите..