• Ново
Евра Планината Топката Планината
zoom_in

Евра Планината Топката Планината

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Еуро Планината Топката монтирање инсталира лесно без алатки или спецификации вртежен момент потребни. Дизајниран со елегантен, модерен изглед, сличен на популарните Европски дизајни. Трајно прикачената топка за приколка не може да се олабави или украде.

Им се допаѓа и на купувачите..