• Ново
Спортска Рака Чувар Ракав Саќе Анти Судир Притисок Лактот Заеднички Отворено Кошарка Фудбал Планинарење Возење Заштитна Опрема
zoom_in

Спортска Рака Чувар Ракав Саќе Анти Судир Притисок Лактот Заеднички Отворено Кошарка Фудбал Планинарење Возење Заштитна Опрема

DEN 139.04

Износ
check Во продавницата.

Спорт Рака Стража Ракав Саќе Анти Судир Притисок Лактот Заеднички Отворено Кошарка Фудбал Планинарење Возење Заштитна Опрема карактеристики : СОВРШЕНА УДОБНОСТ ПРИ ИСТЕГНУВАЊЕ (НАПРАВЕНА ВО ТАЈВАН)-Нежните ракави за компресија за мажи се изработени од мек, издржлив, долготраен 88% најлон и 12% спандекс со точна количина на истегнување. Една големина најдобро одговара и за мажи и за жени. Изберете од нашите популарни бои црна, сина, розова и бела. Значи ракавите на рацете се подарок за мажи и жени чорапи. Овој ракав за раце вреди да се купи! За малку можете да добиете производ кој трае долго време.Ефикасна заштита од сонце со заштита до UPF 50+ - ние користиме материјали кои остануваат ладни и суви за подобри перформанси . Совршено се вклопува без доделување или премногу затегнување.Добијте стилски со трендовски ракави за сонце-може да се користи за различни прилики или да работите за прикривање тетоважи. Овие основни бои одговараат на сите ваши облеки и преференции во боја. Исто така одлично за трчање, голф, возење велосипед, риболов, пешачење, возење кошарка, фудбал, рагби, одбојка, тенис или градинарство.Премиум Квалитет На Брендот Мејанте-Изработен од Најдобрите Производители во . Ние се осигураме дека производот е најдобар и далеку супериорен во однос на она што другите . Дише, абсорбента, со најновите стилови и технологии. Ќе сакате да ги носите овие секој ден.ОДЛИЧНИ ИДЕИ ЗА ПОДАРОЦИ-Роденден, Празник, Годишнина, Божиќ, Валентин, Идеи За Подароци и многу повеќе за жени и мажи. Многу луѓе купуваат неколку пара во различни бои. Тие се продаваат брзо и зборот се шири за нивниот висок квалитет и напреден дизајн. ?? Земете јакна сега за безбедно да ги покриете рацете! ??Спорт Рака Стража Ракав Саќе Анти-Судир Под Притисок Лактот Заеднички Отворено Кошарка Фудбал Планинарење Возење Заштитен Менувач : полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 40gpackage големина : 10x5x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Најдобра цена, Лесна трансакција, Одлично искуство за купување. Низок јаглерод, заштита на Животната средина, без загадување и издржлив. Одличен и економичен начин за чистење или украсување на вашата соба. Рачно мерење, ве молиме дозволете 0 ~ 2см грешка, ви благодарам. Поради разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние го гарантираме истиот стил како што е прикажано на сликата.

Им се допаѓа и на купувачите..