• Ново
Рис Топката Планината - 1 4
zoom_in

Рис Топката Планината - 1 4

DEN 687.20

Износ
check Во продавницата.

Рис Топката Планината 1-1/4", 3/4 "Кука Топката Дупка Големина, 9" L Blk Класа Ii Капацитет Сила : 3500 фунти. Име На Брендот : Resetowpower . КЛАСА : ВТОРА Класа . Семејство Во Боја : Црна . Големина топката : 3/4 во. ДИСКАВЕРИ АКЦ. Тип На Производ : Заклучување На Топката. Капацитет на носивост : 300-3500 фунти. Должина : 9 во. Материјал : Цинк . Тип На Приколка : Заклучување.

Им се допаѓа и на купувачите..