• Ново
Индустриски Должност Фалсификувани Приколка Кука Топката Монтирање, Се Вклопува Приемник, 21, фунти, Дупка, Капка, Пораст
zoom_in

Индустриски Должност Фалсификувани Приколка Кука Топката Монтирање, Се Вклопува Приемник, 21, фунти, Дупка, Капка, Пораст

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Држачот за топчести топки со ИНДУСТРИСКА Должност се одликува со стебло од 3" х 3" за да одговара на тешки 3 " приколки за приколки. Цврстата, фалсификувана челична конструкција и обликот на зракот ја снабдуваат потребната сила за да ги надополнат овие поголеми куки за приколки, а држачот за топки има високо издржлив карбид во прав за долготрајна отпорност на ' рѓа. За да се обезбеди максимална моќност на влечење, овој држач за топка е оценет за 21.000 фунти. ГТВ и 2.800 фунти. ТВ. Рејтингот 21 K GTW е целосно тестиран во нашиот инженерски објект Во Детроит. Оваа монтажа на топката, исто така, нуди пораст од 6 "и пад од 8" за да се приспособат на поголеми, подигнати пикап камиони, овозможувајќи влечење на ниво на приколката. Таа, исто така има 1-1/4" приколка топката дупка за прифаќање на тешки приколка топката. Одговара на приклучоците за приколки со отворање на цевката за приемник 3" х 3". Тестиран и оценет на 21.000 фунти. ГТВ и 2.800 фунти. ТВ. Изграден од цврст, фалсификуван челик за супериорна јачина.

Им се допаѓа и на купувачите..