• Ново
Нацртајте Тит Класа III Приколка Накуцване Топката Планината, 5, Фунти, Црна
zoom_in

Нацртајте Тит Класа III Приколка Накуцване Топката Планината, 5, Фунти, Црна

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Најдете кука за приколка на Која можете да се потпрете Со Држачот За Кука За Приколка Од КЛАСА III Со Цртање-Тит. . Оваа кука за приколка водечка во индустријата е дизајнирана како солидно решение без заварување за тешки апликации каде што е потребен голем капацитет за бруто влечење. Аголниот дизајн со лесно оптоварување има капацитет од 5.000 фунти бруто тежина на влечење и тежина на јазикот од 500 фунти. . Изграден е од тежок метален материјал и има црна завршница обложена со прав за спречување на ' рѓа и корозија. Фалсификуваната кука за спуштање одговара на отворите на цевките за квадратни приемници од 2 инчи и има пад од 11 инчи, пораст од 9,75 инчи. Големината на дупката за топката е 1 инч,а носењето тежина (WC) е до 350/3, 500 фунти. . Оптимизирајте ги вашите можности за влечење Со Трета Класа Приколка За Прицврстување На Топката Со Цртање-Тит. Дизајниран како солидно решение без заварување за тешки апликации каде што е потребен висок бруто капацитет за влечење. Аголниот дизајн со лесно оптоварување има капацитет од 5.000 фунти бруто тежина на влечење. Изграден од тежок метален материјал за супериорна цврстина и издржливост. Црна завршница обложена со прав преку А-Палто за спречување на ' рѓа и корозија. Се вклопува 2-инчен квадратни приемник цевка отворање. Големина на приемникот : 2 инчи. Должина на стеблото : 9 инчи. Капка : 11 инчи. Пораст : 9,75 инчи. Капацитет на тежина : 5.000 фунти. Тежина на јазикот : 500 фунти. Тежина носење( WC) : 350/3, 500 фунти. Боја : Црна. Димензии( L x w x H) : 14,5 x 12,75 x 5,5 инчи. Тежина : 13,25 фунти. Гаранција на производителот : Ограничена доживотна гаранција.

Им се допаѓа и на купувачите..