• Ново
Класа Накуцване, вклучува држач за топка во стар Стил, хардвер за инсталација, игла и клип
zoom_in

Класа Накуцване, вклучува држач за топка во стар Стил, хардвер за инсталација, игла и клип

DEN 687.20

Износ
check Во продавницата.

Накуцване За Приколка од класа 2 Со Држач За Топка Оценет на 3.500 фунти. бруто тежина на приколката и 350 килограми. тежина на јазикот. Дизајниран со дизајн специфичен за возилото за прилагодено вклопување. Скриено главно тело ЗА ое изглед и беспрекорна интеграција со возилото.

Им се допаѓа и на купувачите..