• Ново
Рис Необоен Комбо Бар-48
zoom_in

Рис Необоен Комбо Бар-48

DEN 2095.52

Износ
check Во продавницата.

Дизајниран за употреба при изработка на приемник за подвозје кога приемникот не е достапен. Изработени од ладно формирани структурни цевки, со големина и удирани со тупаници за да одговараат на сите заеднички држачи за топчести држачи за распределба на тежината или држачи за помошни топки. За употреба при изработка на приемници за подвозје кога приемникот не е достапен. Изработени од ладно формирани структурни цевки. Големина и удирани со тупаници за да одговараат на сите заеднички држачи за топчести држачи за распределба на тежината или држачи за помошни топки. Одговара : 2 "х 2". Должина : 48".

Им се допаѓа и на купувачите..