• Ново
Скриени Кука 80227-Агол-Намалување Класа III Топката Монтирање-2 Капка, lbs
zoom_in

Скриени Кука 80227-Агол-Намалување Класа III Топката Монтирање-2 Капка, lbs

DEN 687.20

Износ
check Во продавницата.

КЛАСА III Топката Монтирање; Агол Сече; 6000 фунти. ГТВ; 1 во. Топката Дупка; 8 1/2 во. Должина; 3/4 во. Пораст; 2 во. Пад; Црна; Карактеристики - Агол Намали Класа III Топката Планината 7, 500 кг - GTW 1 во Топката Дупка 34 во Пораст 2 - Капка Заврши - Црна Прав Грб Димензија - 12-5 x од 2 до 5 x 3-5 во Објектот Тежина 6 lbs - SKU : CQNT5075.

Им се допаѓа и на купувачите..