• Ново
Уникатни поволни цени за женски патенти за пети на пети на пети на глуждот
zoom_in

Уникатни поволни цени за женски патенти за пети на пети на пети на глуждот

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Овие прекрасни чизми на глуждот со патент и точки-пети го прават класичен пар да го поседувате и да го чувате во вашата гардероба за долг период. Тенок профил е идеален за спарување со женски фустани, здолништа, хеланки или тексас. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД - Големина на Велика Британија Големина на ЕУ - Пета до пети - висина на пета5.5 3.5 - 35 8 7/8 3 1/26 - 4 36- 9 3 1/ 27 - 5 37 - 9 3/8 3 1/28 - 6 38,5 9 5/8 3 1/29 - 7 40 - 10 - 3 1/210 - 8- 41 - 10 3/8 - 3 1/2 уникатни поволни цени женски точки пети патент блок-потпетица глужд чизми на глуждот високи чизми. Зашилен пети. Блок пета. Страничен патент; Еластичен инсект. Вамп : Фаукс велур; Аутсала : гума; Пета : Абс. Висина на пета : 3 1/2 инчи; Висина на вратилото : 4 1/8 инчи.

Им се допаѓа и на купувачите..