• Ново
Мало starвезда органско момче 3pk спиење n игра, големина nb-9m
zoom_in

Мало starвезда органско момче 3pk спиење n игра, големина nb-9m

DEN 169.28

Износ
check Во продавницата.

Вашето дете ќе биде топло и пријатно, носејќи го нивниот долг ракав со нозе, да игра пижами. Комплетот вклучува 3 пижами за спиење N Play - давајќи им 3 облеки за избор. Направено со најчистиот органски памук на планетата, во независни ОЕКО-Текс и сертифицирани објекти на Готс. Совршено за лепење, играње или спиење. Малку starвезда Органски сон N Play Set Вклучува 3 долги ракави со нозе со нозе N Play Pajamas . Sleep N Plays Feature Full Front Zipper со безбедносен јазиче или Snap Clotch за лесно вклучување и исклучување . Оеко-Текс и Готс Сертифициран . 100% чист органски Памук . машинско миење и сушење суво.

Им се допаѓа и на купувачите..