• Ново
Хартиена хартија за завиткување на најголемиот дел од хартијата, 1 пакет, завиткување на подароци за роденден, SQ FT
zoom_in

Хартиена хартија за завиткување на најголемиот дел од хартијата, 1 пакет, завиткување на подароци за роденден, SQ FT

DEN 110.72

Износ
check Во продавницата.

Jam Haper® Роденденска креда 834 квадратни стапала Индустриска големина на хартија за хартија се совршени за кога сакате да им дадете на вашите роденденски подароци за да ви се даде модерно, забавно и празнично чувство на кафе! Овие ролни се продаваат индивидуално и содржат 417 стапки x 24 инчи на хартија за завиткување на Kraft секој! Овој труд има црна база на Крафт со шема на колачи, балони и шарени линии со зборови како "Среќен роденден ", "забава ", "слави ", тоа е твојот ден ", и " направи а Посакувајте "нацртано и напишано во стилови и фонтови слични на креда! Големата количина на обвивка за подароци содржана на овие ролни ги прави идеални за продавници и деловни активности што нудат завиткување на подароци за купени предмети! Користете ја оваа уникатна и шарена хартија за завиткување за кој било роденден! Ролни се продаваат индивидуално. Големина : 834 квадратни метри. Количина : 1 ролна со индустриска големина, се продава индивидуално. Оваа елегантна обвивка за подароци е обликувана од мазна, висококвалитетна хартија која има убава завршница на текстура на Крафт! За вашите потреби за роденден!. Оваа уникатна хартија за завиткување на големо е совршена за сите и за сите потреби за надавање! Од малопродажните бизниси на кои им е потребна хартија да трае во текот на годината, до оние кои сакаат да продолжат да даваат време за да дојде време!.

Им се допаѓа и на купувачите..