• Ново
О Беј 18 18 рачно зашиен крем беж цврста органска памучна перница
zoom_in

О Беј 18 18 рачно зашиен крем беж цврста органска памучна перница

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Крем за зашиен од залив на вол/ беж цврста органска покривка од памучна перница, 18 "x 18 " : дизајниран да се возбуди, нашата покривка за перници ќе додаде сложени дизајни за мајсторство и облик на очи во која било просторија. Овој додаток на перница совршено живее на удобен кауч, кревет или декоративна клупа. Оваа перница има цврст дизајн во ткаен дизајн. Тоа прави одличен додаток на најразлични простори без оглед на темата на вашата колекција со цврсто боење. Рачно изработен со клиентот во умот, нема компромис за удобност и стил со ова лесен за употреба на капакот на перници. 100% памук. Рачно зашиени. Само покритие со перници. Затворање на патент. Крем и беж цврст.

Им се допаѓа и на купувачите..