• Ново
Тропски пејзаж „Ступел индустрии“ мајчин фигури класичен wallиден плакета од Пол Гаугин
zoom_in

Тропски пејзаж „Ступел индустрии“ мајчин фигури класичен wallиден плакета од Пол Гаугин

DEN 255.84

Износ
check Во продавницата.

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : Мерки за ставки 13 x 0,5 x 19 инчи - Оваа преголема верзија е 40% поголема од нашиот стандард. Подготвени да висат - префабрикувана пресек на копчињата за да биде обесена со кој било нокти, завртка или друг основен хардвер што виси wallид. Апликација - Совршен декор додавање на кој било wallид за дневна соба, спална соба, бања, детска соба, кујна, канцеларија, хотел, трпезарија, бар и сл. Квалитет - Изграден со 1,50 "дебели шипки за носилки за профил за квалитет на галерија. Висок квалитет на печатење На платно, беспрекорно испружено и затегнато до трајни рамки отпорни на смалување . Дизајн од Пол Гаугин.

Им се допаѓа и на купувачите..