• Ново
Омилени откритија црвени 5 8 копчиња за ладилнички шанки
zoom_in

Омилени откритија црвени 5 8 копчиња за ладилнички шанки

DEN 863.84

Износ
check Во продавницата.

Симпатичните копчиња за шипки од бубамара во светло црвено со црни точки ќе додадат боја на вашиот пролетен проект. Тие се совршени за украси за дома, шиење или занаетчиски проекти. Повеќе од 130 години Блументал Лансинг е дестинација за копчиња за шиење, копчиња за новини, занаетчиски копчиња, копчиња за малопродажба и копчиња за големо. Тука ќе ги најдете најдобрите копчиња во светот за секоја пригода, сезона и тема. Како еден од најголемите добавувачи на картички со картички во светот, ние произведуваме копчиња во секој стил, дизајн и материјал што може да се замисли. Со опсези на производи, вклучувајќи копчиња за замена, модни копчиња, занаетчиски копчиња, затворања и многу повеќе, нашиот асортиман на копчиња им помага на потрошувачите да додадат совршен допир за завршна обработка на нивните модни проекти. Овие копчиња се 5/8 "од глава до опашка и 1/2". Материјал : 100% најлон. Овој пакет копчиња во форма на бубамара е одличен за покани и услуги. Тие се совршени за секаков вид градинарска забава, ден во проектите за паркирање или бубамара.

Им се допаѓа и на купувачите..