• Ново
Como Bluенски женски бебе француски тери шорцеви со џебови
zoom_in

Como Bluенски женски бебе француски тери шорцеви со џебови

DEN 263.84

Износ
check Во продавницата.

Совршено за денови во движење и денови дома, бебето на француски тери шорцеви на Комо Блу ​​има еластична лента за половината со прилагодлива влечење за совршено вклопување. Изработено од неодоливо мека француска ткаенина Тери, овие шорцеви ве одржуваат пријатно за што и да има денот. Материјал : 68% полиестер/28% рајон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигање : Висок пораст. Затворање : стил на влечење; Еластична половината со влечење. Ockебови : Две странични џебови на цвест. Карактеристики : Супер-мек Француска Тери ткаенина. Бебе француски Тери шорцеви со џебови за жени од Комо Блу.

Им се допаѓа и на купувачите..