• Ново
Нова Есенска Мода
zoom_in

Нова Есенска Мода

DEN 399.20

Износ
check Во продавницата.

Машка Есенска И Зимска Секојдневна Плетена Еднобојна Декоративна Шема Џемпер ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Совршен со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни Секојдневни панталони тексас фармерки итн 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Aut, Зимски Пол : Мажи Повод : Дневен, Секојдневен, Формален Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : Одговара на дебелината на големината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 Компјутер Машка Блуза Бренд : Нова Есенска Мода !!!КВАНГ Машка Мода Потсмеваат Маици Маици Со Долги Ракави Пуловер Џемпер Основен Дизајниран Долна Кошула Тенок Фит Врв. Материјал : полиестер, Разноврсна за носење, мека и дише ткаенина, Лесна и Термичка, Висока Еластична, Издржлива и Удобна. Без брчки. Карактеристики : Модна маица За мажи : Тенок фит, цврста боја, основен дизајниран, класичен секојдневен, тип на затворање на пуловер,маица, термички, долг ракав. Може да се носи како основна кошула со јакна, палто и тексас палто. Прилики : Погоден За активност на отворено, забава, секојдневно секојдневно носење. Различни бои и големина, лесен и модерен основен дизајниран пуловер џемпер За Пролет,Aut,Зима и Почетокот на Летото. Белешка За големина : за да ја изберете вистинската големина, погледнете ја нашата последна слика погоре за да ја изберете големината што најмногу ви одговара. Облека за нега : Кошулите можат Да Бидат Рачно или Машинско перење во ладна вода и закачени на суво на воздух. Не се суши, не избелувај.

Им се допаѓа и на купувачите..