• Ново
Пулс Пренослив Bluetooth Звучник Со Блескави Светла, Црна
zoom_in

Пулс Пренослив Bluetooth Звучник Со Блескави Светла, Црна

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Осветлете го моментот со привлечното, персонализирано светлосно шоу од 360 степени НА JBL Pulse 5 синхронизирано соatамот на вашата музика додека нејзиниот возач што пука ослободува длабок Бас и задебелен JBL Оригинален Про Звук во сите правци. Цврстиот ремен ви овозможува да го однесете преносливиот звучник отпорен на прашина и водоотпорен Блутут од вашиот двор до плажата и пошироко. Танцувајте до зори со 12 часа време за играње или користете Забава За да спарите повеќе компатибилни звучници секогаш кога сакате да го зголемите звукот—и да го подобрите искуството. Привлечно светлосно шоу од 360 степени. Задебелен звук и длабок бас во сите правци. ИП67 отпорен на прашина и водоотпорен. 12 часа игра. Безжичен Bluetooth стриминг. Чудак до забава Со Party Boost.

Им се допаѓа и на купувачите..