• Ново
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Вие припаѓате меѓу фразата со диви цвеќиња, графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Сузан Бал
zoom_in

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Вие припаѓате меѓу фразата со диви цвеќиња, графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност,

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 14 x 1,5 x 11 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 14 x 1,5 x 11 големи : 20 x 1,5 x 16 преголеми : 30 x 1,5 x 24. Уметнички дела се однесуваат на : пролет, растение, градина, ливада, цвет, цветни, диви цвеќиња. Дизајн од Сузан Бал.

Им се допаѓа и на купувачите..