• Ново
Благородна куќа Роуланд модерни столици за јадење од дрво од багрем, сет од 2, темно даб
zoom_in

Благородна куќа Роуланд модерни столици за јадење од дрво од багрем, сет од 2, темно даб

DEN 5279.84

Износ
check Во продавницата.

Пронајдете го тој совршен класичен изглед за вашата трпезариска маса со нашите столчиња за јадење. Овие столчиња ја носат историјата во живот со нивниот класичен дизајн и нивното традиционално чувство. Направени од дрво од багрем, овие столчиња ќе ви траат со години заради вродената издржливост на багремот, како и да го одржат својот свеж изглед како резултат на природната бујна завршница на дрвото. Благородна куќа Роуланд модерни столици за јадење од дрво, сет од 2, Темен даб вклучува : две (2) столчиња за јадење. Материјал : дрво од багрем. Повеќе опции во боја. Потребно е собрание. Димензии : 20,67 инчи длабоко x 17,72 инчи широк x 35,24 инчи високи.

Им се допаѓа и на купувачите..