• Ново
Трговска марка ликовна уметност „Гризли“ платно уметност од гено народи
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност „Гризли“ платно уметност од гено народи

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Уметник : Geno Peoplessubject : Animals Tyle : Куќа на производ Тип : Галерија обвиткано платно Арттис Подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има мечка во центарот на рамката со вода зад неа. Гено е роден во Панама Сити Флорида и е Цртеж уште од мало дете. Бидејќи е најстариот од пет момчиња, тој е благословен да го наследи уметничкиот ген што е предаден на најстарото дете во последните четири генерации. Без формална обука, тој се гордее со можноста да постигне совршенство. Тој исто така верува дека неговата сила во неговите уметнички дела се постигнува со тоа што е многу разноврсен уметник. Гено народи „Гризли“ платно уметност.

Им се допаѓа и на купувачите..