• Ново
Клипови за хартија од пенкало+неонски бои винил обложени занаети домашна канцеларија, портокалова, виолетова, сина, роза, зелена, 100CT по пакување
zoom_in

Клипови за хартија од пенкало+неонски бои винил обложени занаети домашна канцеларија, портокалова, виолетова, сина, роза, зелена,

DEN 206.24

Износ
check Во продавницата.

Клипови за хартија од пенкало+28мм 5 неонски бои винил обложени занаети домашна канцеларија, портокалова, виолетова, сина, роза, зелена, 24 пакувања 100ct по пакет. Клиповите за хартија се обложени со винил, се спротивставуваат на корозијата, мазните површини спречуваат прилепувања и ознаки или 'рѓа на хартии за метал клип. Затегнете ги тесните до трудовите и не лизгајте веднаш назад. Овие хартиени клипови раздвоени бои помагаат да се организираат документи и трудови. Одлично за употреба во канцеларија, училиште, училница и многу други места. Клипови за хартија од пенкало+28мм 5 Неонски бои винил обложени занаети домашна канцеларија, портокалова, виолетова, сина, роза, зелена, 24 пакет 100 CT по пакет -2400 клипови со хартија обложени со винил -коми во најразлични бои -чувајте ги сите ваши Важни трудови и документи заедно -лесно да се стават и лесни за полетување.

Им се допаѓа и на купувачите..