• Ново
Трговска марка ликовна уметност Писма и зборови 14 платно уметност од здраво ангел, црна мат, црна рамка
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Писма и зборови 14 платно уметност од здраво ангел, црна мат, црна рамка

DEN 2601.60

Износ
check Во продавницата.

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини трговска марка ликовна уметност „Писма и зборови 14“ платно уметност од здраво ангел, црна мат, црна рамка : уметник : здраво ангел. Предмет : Ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Им се допаѓа и на купувачите..