• Ново
Приградски Вентил За Гас, Редовен
zoom_in

Приградски Вентил За Гас, Редовен

DEN 3999.84

Износ
check Во продавницата.

161109 Приградски Мфг Бојлер Гас Вентилограничен 90 Ден Гаранцијакомпатибилност : Приградски 6 Галони Sw-Серија Бојлери Големина На Влезот : 3/8 Инчи Тип На Поврзување : Женски Цевки Големина На Излезот : 1/4 Инчи Тип На Поврзување : Женски Цевки Навои Приградски 161109 Вентил За Директно Палење На Искра Loxit Излез SW Серија 6 G приградски 161109 Вентил За Директно Палење На Искра 3/8" Нпт Влез 1/4" Loxit Излез Sw СЕРИЈА 6 g. Модели По Сериски # 953401118 Ве Молиме Запомнете : Сите Приградски Сериски Броеви Произведени По Јануари 1990 Година, Ќе Бидат Девет Цифри. Првите две (2) цифри ја означуваат годината на производство. Следниот сет на цифри, означете ја неделата во годината, а останатите цифри се сериски броеви. На Пример : иако е нумерички повисок, 912000060 е помал од серискиот број 014103973 поради годината на производство.

Им се допаѓа и на купувачите..