• Ново
Stuple Industries само бидете смирувачки зелени палми морски брегови на океанот графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Ј. Вајс
zoom_in

Stuple Industries само бидете смирувачки зелени палми морски брегови на океанот графичка уметност бела врамена уметничка печатена

DEN 911.84

Износ
check Во продавницата.

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од бело дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : врамени 11 x 1,5 x 14. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : растенија; Ракопис; Лист; Трева; Палма; Дрво; Arecaceae; Само биди. Дизајн од Ј. Вајс.

Им се допаѓа и на купувачите..